Štěňata

Omlouváme se, ale nyní štěňátka neplánujeme.

O našem chovu

Jsme malá rodinná chovatelská stanice a díky tomu se snažíme zajistit štěňatům co nejideálnější podmínky k prvním dnům života na světě. Pečlivě se staráme již o fenu před porodem; rodí v domácích podmínkách, na které je zvyklá; její strava je přizpůsobená březím fenám. Štěňata vyrůstají v rodinném kruhu, přistupujeme ke každému z nich individuálně a podle jeho potřeb. Vzhledem k tomu, že vlastníme dvě feny a psa, dostanou se štěňata do úzkého kontaktu i s dopělými jedinci stejného plemene. Samozřejmá je i pravidelná veterinární péče již od porodu, stejně jako správná výživa matky v období kojení a následně přechod na kvalitní štěněcí stravu. Našim štěňatům věnujeme veškerý svůj čas, takže od nás odcházejí plně socializovaná a bez problémů se adaptují v nových domovech.

Naším cílem je odchovat zdravá štěňata s kvalitami standardního jedince a dobrým rodokmenem, který se dá dále využít v chovu. Upřednostníme majitele, kteří ocení kvalitu našich svěřenců a mají zájem štěně vystavovat.

Štěňátko od nás

Dozvíte se, že od nás nedostanete pouze štěně, ale i další dokumenty a potřebné věci, které se vám budou hodit v prvních dnech, co si svého mazlíčka dovezete domů. Samozřejmostí je též vaše osobní návštěva před koupí. Správný chovatel se zajímá o své svěřence i po jejich předání do nové rodiny, proto i od vás očekáváme pravidelný kontakt. Potřebujete-li radu nebo se u vašeho nového člena rodiny vyskytne nějaký problém, jsme vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců (a jejich nových rodin) je pro nás na prvním místě.

Informace získáte zde:  Štěňátko od nás

Odchované vrhy

                 "DAY" vrh Více informací

* 25. 04. 2016

HONEY Meloun  x  AMAZING CAMELIA Pure Gina

                 "CRAZY" vrh Více informací

* 12. 05. 2014

LEXUS Long Step  x  A'FAIRY QUEEN Meloun

                  "BEST OF" vrh Více informací

* 10. 06. 2012

Staff O'Class FIND ME IN PARIS  x  A'FAIRY QUEEN Meloun

                    "AMAZING" vrh Více informací

* 09. 02. 2011

Praetorian Staff BORN TO CRUSH YOU  x  A'FAIRY QUEEN Meloun

 

Máte zájem o štěňátko od nás?

Máte-li zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, můžete nás nezávazně kontaktovat pomocí tohoto formuláře.

Jméno a příjmení *
Bydliště (město) *
Telefon *
Email *
Mám zájem o *

Plánované využití štěnátka


Vaše zpráva *

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste srozuměni s podmínkami chovatelské stanice Pure Gina a s cenou za štěně (7.000 až 10.000 Kč nestandardní štěně / 15.000 až 25.000 Kč standardní štěně).

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a třináct 

Novinky

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!